O zdrowiu

Ciekawy portal tematyczny!

Home » Zdrowie » Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na intymne bolączki Polek
Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na intymne bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym spowodowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

Mieszkanie Warszawa

Katalog mieszkań na sprzedaż w znanych dzielnicach stolicy Katalog mieszkań ...

Fizjoterapia

Kolosalnym powodzeniem cieszy się aktualnie rehabilitacja, jaką określić można, jako ...

Psychoterapia

Stan małżeński to niezmiernie solenna instytucja, o jaką powinno się ...

Łysienie androgenow

Łysienie androgenowe, oznaczane również łysieniem męskim, dotyka panów w rozmaitym ...

Dieta

Istnieje dieta, jakiej celem jest leczenie i profilaktyka, czyli są ...