O zdrowiu

Ciekawy portal tematyczny!

Home » Zdrowie » Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na intymne bolączki Polek
Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na intymne bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym spowodowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

Szkła dekoracyjne

Łączenie stylów kwintesencją dzisiejszego przystrajania wnętrz Piękno jest pojęciem względnym oraz ...

Fizjoterapia

Kolosalnym powodzeniem cieszy się aktualnie rehabilitacja, jaką określić można, jako ...

Psychoterapia

Stan małżeński to niezmiernie solenna instytucja, o jaką powinno się ...

Łysienie androgenow

Łysienie androgenowe, oznaczane również łysieniem męskim, dotyka panów w rozmaitym ...

Dieta

Istnieje dieta, jakiej celem jest leczenie i profilaktyka, czyli są ...